Stevens moet vrezen voor zware blessure: "Hij hoorde een knak"

Robin Pröpper troost Sonny Stevens
Robin Pröpper troost Sonny Stevens Foto: © Pro Shots

SC Cambuur verloor zondag met 1-0 op bezoek bij FC Twente en tot overmaat van ramp viel ook Sonny Stevens uit met een blessure. Trainer Henk de Jong hoopt dat de sluitpost snel weer inzetbaar is bij de club uit Leeuwarden.

"Hij hoorde een knak in zijn enkel", vertelt de oefenmeester in gesprek met de Leeuwarder Courant. "Laten we hopen dat het meevalt. Ik baal er echt van, voor hem en voor ons. Heel erg jammer, vandaag was hij ook weer erg goed. Hij is voor ons een topkeeper", constateert De Jong.

Hij beseft overigens wel dat de nederlaag terecht was. "Ik baal heus van deze nederlaag, het is zonde. Al is het wel verdiend dat FC Twente won. Ze waren beter", constateert De Jong. "We kregen er de eerste helft niet goed druk op, buitenspelers moesten achteruit en die wil je juist vooruit hebben."

Lees meer:
0 reacties